praca na urlopie

Bezpieczne surfowanie online – 7 zasad bezpiecznego korzystania z publicznych sieci Wi-Fi

W dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas jest stale połączona z Internetem, korzystanie z publicznych sieci Wi-Fi stało się nieodłączną częścią naszego życia. Darmowe hotspoty w kawiarniach, hotelach czy na lotniskach umożliwiają dostęp do sieci bez zużywania naszego limitu danych mobilnych. Jednak, jak pokazują badania, publiczne sieci Wi-Fi są narażone na różnego rodzaju zagrożenia, takie jak ataki typu Man-in-the-Middle, przechwytywanie danych czy dystrybucja złośliwego oprogramowania. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nauczyli się skutecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi.

podatki

Dlaczego i w jaki sposób zmienić biuro rachunkowe?

Gdy nawiązujemy współpracę z biurem rachunkowym, zwykle mamy nadzieję, że właśnie dochodzimy do etapu, w którym szereg naszych problemów doczeka się szczęśliwego rozwiązania. Niestety, niejednokrotnie okazuje się, że współpraca nie jest wcale tak satysfakcjonująca, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Kiedy zatem najlepiej podjąć decyzję o zakończeniu współpracy z biurem i jak to zrobić?

słoik z drobnymi

Chcesz oszczędzać? Te sposoby Cię zainteresują!

Oszczędności przydają się na każdym etapie życia. Dają poczucie bezpieczeństwa, pozwalają podejmować ryzyko związane ze zmianą pracy czy otwieraniem własnego biznesu. Mogą oczywiście również służyć konkretnym celom, takim jak remont lub wakacje. Jak wyrobić w sobie nawyk oszczędzania? Czy są sposoby na podreperowanie domowego budżetu?

przyjaciółki na zakupach

Urodzinowe prezenty dla koleżanki

Wręczanie prezentów to wyjątkowo przyjemna sprawa. Ich otrzymywanie jest oczywiście bardzo miłe, ale nic nie przebije obdarowywania innych osób. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że prezent jest dobry zawsze, ponieważ liczy się pamięć, ale żeby komuś naprawdę zrobić przyjemność, trzeba mimo wszystko postarać sie chociaż trochę bardziej. Prezent musi być przemyślany i trafiony. W jaki sposób kupować prezenty dla koleżanki, by naprawdę je doceniła, a nie tylko pochwaliła samą pamięć?

kobieta pływająca w basenie

Mata solarna do basenu – o czym trzeba pamiętać przy zakupie

Jeśli chcesz uniknąć konieczności wchodzenia do zimnej wody w basenie, to doskonałym rozwiązaniem jest mata solarna, która pozwala na podgrzewanie basenu i zapobiega parowaniu wody z powodu silnego słońca. Obecnie na rynku jest wiele marek pokryw basenów słonecznych. Może to stanowić wyzwanie dla kupujących, zwłaszcza kiedy kupują matę po raz pierwszy. Podpowiemy wam, na co powinniście głównie zwrócić uwagę.

dom

Rolety dekoracyjne do okien dachowych

Okna dachowe zapewniają nam większą ilość światła w pomieszczeniu, a jednocześnie wyglądają bardzo efektownie. Jednak w niektóre dni, zwłaszcza latem, poziom nasłonecznienia może być na tyle wysoki, że pokój staję się zbyt nagrzany. W takim przypadku lepiej zabezpieczyć okna roletami. Unikniemy wtedy przegrzania pomieszczenia, a jednocześnie zabezpieczymy się przed ucieczką ciepła w zimie.

1 2