Który rodzaj kawy najlepiej sprawdzi się w biurze

Kawa bez wątpienia jest najpopularniejszym napojem tak chętnie pitym przez ludzi z całego świata. Picie jej w biurze to absolutny rytuał każdego pracownika bez, którego nie da się rozpocząć pracy. Każda z tych osób wypija przynajmniej jedną kawę dziennie, oczywiście nie jest to regułą, ponieważ niektórzy wypijają kilka kaw dziennie. Warto zadbać o zapatrzenie biura w wyjątkową, dobrej jakości kawę, której niepowtarzalny smak i bogaty aromat każdego dnia budzić będzie do życia wszystkich pracowników co przełoży się na wyniki ich pracy.

karta podarunkowa

Karty podarunkowe – pomysł na prezent dla pracowników

Od wielu lat popularnym pomysłem na prezenty dla pracowników są karty podarunkowe. Są to plastikowe karty przedpłacone, które pozwalają zrobić zakupy w wybranych punktach handlowych lub usługowych. Taki rodzaj prezentu jest wygodny dla firmy i podoba się pracownikom. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania i jak w praktyce to wygląda.

pstrag

Urządzamy miejsce pracy – nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej

Odpowiednie urządzenie biura ma duże znaczenie, bowiem ma ogromny wpływ na jakość wykonywanej pracy. Na idealne miejsce do pracy składa się szereg różnych nawet najdrobniejszych elementów wyposażenia, np. oświetlenie czy przybory do pracy.

przestronne wnetrze

Zakup laptopa poleasingowego – o czym musisz pamiętać?

Przymierzasz się do zakupu nowego laptopa? Zastanawiasz się nad tym, czy dobrze byłoby wybrać rozwiązanie w postaci laptopa poleasingowego? Świetnie się składa. Nasze doświadczenie pokazuje, że zazwyczaj są to urządzenia nowe w praktycznie nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że są one poleasingowe, ich koszt pozostaje relatywnie niewielki nawet w stosunku do używanych laptopów, które zamierzają sprzedać osoby prywatne.

wymieniamy toner w drukarce laserowej

Tanie drukowanie w firmie księgowej – jak oszczędzać na drukowaniu

Koszty drukowania w średniej wielkości firmie mogą być poważnym problemem podczas planowania budżetów. Jesteśmy jednak w stanie w prosty sposób zredukować je nawet o kilkadziesiąt procent. Możemy stosować zamienniki tuszów i tonerów, ale też drukować niezbędne materiały z głową.

włoskie jedzonko

Nowoczesne fotele w przestrzeniach biurowych

Nowoczesny, to znaczy dobry, prawda? Zdecydowana większość sklepów z meblami oraz producentów mebli na wymiar twierdzi, że ich rozwiązania są nowoczesne. Co to jednak tak naprawdę oznacza? Czasami zupełnie coś innego, niż mogłoby się nam wydawać.