Co lepiej sprawdzi się w pomieszczeniu biurowym – rolety materiałowe czy żaluzje?

Z pewnością wielu z was stoi przed wyborem jaką osłonę okien wybrać? Standardowe rolety materiałowe czy może żaluzje? Zarówno jednych i drugich mechanizm działania jest podobny, jednak oba rodzaje osłon różnią się pod wieloma względami. Spróbuję przybliżyć podobieństwa i różnice, aby mogli Państwo zapoznać się ze specyfikacją każdego z produktów.

Który rodzaj kawy najlepiej sprawdzi się w biurze

Kawa bez wątpienia jest najpopularniejszym napojem tak chętnie pitym przez ludzi z całego świata. Picie jej w biurze to absolutny rytuał każdego pracownika bez, którego nie da się rozpocząć pracy. Każda z tych osób wypija przynajmniej jedną kawę dziennie, oczywiście nie jest to regułą, ponieważ niektórzy wypijają kilka kaw dziennie. Warto zadbać o zapatrzenie biura w wyjątkową, dobrej jakości kawę, której niepowtarzalny smak i bogaty aromat każdego dnia budzić będzie do życia wszystkich pracowników co przełoży się na wyniki ich pracy.

karta podarunkowa

Karty podarunkowe – pomysł na prezent dla pracowników

Od wielu lat popularnym pomysłem na prezenty dla pracowników są karty podarunkowe. Są to plastikowe karty przedpłacone, które pozwalają zrobić zakupy w wybranych punktach handlowych lub usługowych. Taki rodzaj prezentu jest wygodny dla firmy i podoba się pracownikom. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania i jak w praktyce to wygląda.

Widok z apartamentowca ApartView w Wiśle

Ochrona pomieszczeń biurowych przed słońcem i upałem

Rolety dachowe są coraz chętniej montowane jednakowo w oknach domków jednorodzinnych jak niskich budynkach przeznaczonych pod wynajem dla firm i osób prywatnych.

pstrag

Urządzamy miejsce pracy – nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej

Odpowiednie urządzenie biura ma duże znaczenie, bowiem ma ogromny wpływ na jakość wykonywanej pracy. Na idealne miejsce do pracy składa się szereg różnych nawet najdrobniejszych elementów wyposażenia, np. oświetlenie czy przybory do pracy.

przestronne wnetrze

Zakup laptopa poleasingowego – o czym musisz pamiętać?

Przymierzasz się do zakupu nowego laptopa? Zastanawiasz się nad tym, czy dobrze byłoby wybrać rozwiązanie w postaci laptopa poleasingowego? Świetnie się składa. Nasze doświadczenie pokazuje, że zazwyczaj są to urządzenia nowe w praktycznie nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że są one poleasingowe, ich koszt pozostaje relatywnie niewielki nawet w stosunku do używanych laptopów, które zamierzają sprzedać osoby prywatne.

1 2