Ogólnopolskie portal Sprawni w pracy prowadzony przez Fundację Integracja. - Taki Jak Ja
16369
post-template-default,single,single-post,postid-16369,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Ogólnopolskie portal Sprawni w pracy prowadzony przez Fundację Integracja.

Ogólnopolskie portal Sprawni w pracy prowadzony przez Fundację Integracja.

Prowadzony przez Integrację serwis Sprawni w pracy to jedyny ogólnopolski serwis rekrutacyjny dla osób z niepełnosprawnością.

Portal rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. Jego celem jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Stworzony przez Integrację wraz z firmą Mondial Assistance serwis umożliwia budowanie lepszych i bardziej bezpośrednich relacji między poszukującymi pracy osobami z niepełnosprawnością a pracodawcami.

Platforma rekrutacyjna www.sprawniwpracy.pl jest skierowana do poszukujących zatrudnienia i pracodawców: zawiera oferty pracy i bazę CV.

W „Bazie wiedzy kandydata” znajdują się m.in. rady, jak rozpocząć szukanie pracy, napisać CV, a także informacje o dokumentach wymaganych podczas aplikowania o pracę. Z kolei pracodawcy znajdą informacje dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych m.in. dofinansowania wynagrodzeń pracowników, obowiązkowych opłat i zwolnień z wpłat na PFRON.

Portal powstał w ramach projektu „Sprawni w Pracy”, którego celem jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Jego działania koncentrują się na wsparciu rekrutacji pracowników z niepełnosprawnością i propozycji rozwiązań zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i przedsiębiorców. Trzon projektu stanowi portal www.sprawniwpracy.pl, będący miejscem kontaktu osób z niepełnosprawnością i pracodawców.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.integracja.org/ oraz https://sprawniwpracy.com/